2Biz, Ege ruhunu taşıyan ve yaşayanlar, kahvaltı sofralarından zeytinyağını, kekiği, her şeyin organiğini eksik etmeyen sofraya inceden eşlik eden Ege türküleri ile balığın en güzelini günbatımında yemenin tadını bilen, denize girmeyi sıradan bir aktivite olarak bulan çünkü her daim cennet koyların tam dibinde yaşayan şanslı insanlarız. Denizin kokusunu iyi biliriz. Lodosun uğultusunu severiz. Her mezeye zeytinyağı, sarımsak, limon üçlüsünü katmaya bayılırız. Biraz da rahat insanlarız, çok sıkıntıya gelemeyiz. Belki de ılık kışlar ve sıcak yazların etkisiyle sıcakkanlıyız. Güldük mü içten atarız kahkahalarımızı…

Bizim coğrafyada yaşayan kişi ise daha iyi bilir ki Kıyı Ege’miz sezonluk işler nedeniyle yaz odaklı, yazın da 24 saat yaşayan ve zamana karşı yarışan bir bölge. Hesap kitaplar, planlar projeler hep yaz merkezli yapılıyor. Özellikle bölgemizin küçük ve orta ölçekli firma sahibi yatırımcı sayısı büyük ölçeklilere oranla daha çok. Müşteri bir mekanı seçerken rastgele seçse de ikinci gelişinde daha çok çalışanın onda yarattığı güzel his için aynı yeri tercih ediyor. Marmaris’te hatta daha genelleyelim Kıyı Ege’de çok sayıda yazlık apart otel, restoran ve acente var. Küçük ölçekli işletmelerde yer alan çalışanın ise sezon hazırlığında Turizmde Kültürel Koçluk ve Etkili İletişim, Kişisel Satış Teknikleri, Sosyal Medyada Marka Yönetimi, Hafıza Teknikleri ile Müşteri İsimleri ve Yüzlerini Ezberleme, Telefonla Etkili Satış Teknikleri, Stres Yönetimi, Verimli çalışma ve Motivasyon eğitimlerini alabilecekleri işletme içi İnsan Kaynakları departmanları yok. Nitelikli turizmin nitelikli iş gücü ile geliştirileceği yadsınamaz.

Çalışanlarınızın Özge Koçluk Merkezi’nden alacağı bu eğitimler ile firmanızın fark yaratmasını ister miydiniz? Bir egede koçlukişletmeci olarak çalışanlarınızın yol ve konaklama masrafı yapmanıza gerek kalmadan Marmaris veya çevresi için bu eğitimlerin planlanacak olması size rekabette büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Marmaris’te samimi bir merkezde küçük gruplara yönelik interaktif atölye çalışmalarına dahil olup NLP ve koçluk konularında konuşup yaşantınızı, çevrenizle olan ilişkilerinizi, kendi gündeminizi koçluk bakış açısıyla değerlendirebileceğinizi artık biliyorsunuz.

Özge Koçluk Merkezi yukarıda bahsedilen bireysel ve/veya kurumsal koçluk hizmeti, öğrenci koçluğu, kurumsal eğitim konularında sizden gelecek her türlü soru, öneri ve görüşü almaya hazırdır. Bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Rotanızı çizmek için hemen şimdi arayın!